pon- pt: 08.00 - 20.00
sobota: 08.00 - 14.00
34 362 91 66
34 323 65 54

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna pozwala na podniesienie jakości życia i samopoczucia u osób zdrowych poprzez utrzymanie młodego wyglądu skóry i stawów oraz lepszego samopoczucie. Specjaliści medycyny estetycznej przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, jak również rekonstruują zmiany powstałe wskutek upływu czasu oraz urazów czy chorób (blizny, przebarwienia, pieprzyki, naczynka).

Zabiegi mezoterapii osoczem

Zabieg mezoterapii sprawia, że skóra jest odświeżona i ujędrniona, a zmarszczki wygładzone. Metoda ta polega na pobraniu krwi od pacjenta, odseparowaniu płytek krwi poprzez odwirowanie i wreszcie wykonaniu serii nakłuć, w wyniku których osocze jest dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej. Pozwala to na pobudzenie mechanizmów regeneracji skóry. Mezoterapia to rozwiązanie dla osób z drobnymi zmarszczkami a także skórą suchą czy zwiotczałą. Zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia, nie ma ryzyka reakcji immunologicznej.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w komórkach skóry, gdzie odpowiedzialny jest za jej sprężystość oraz jędrność. Niestety zawartość kwasu z wiekiem ulega zmniejszeniu, przez co skóra traci swoje właściwości. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna pozwalająca na wykonanie zabiegów polegających na wstrzykiwaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Pozwala to na wypełnienie ubytków, spłaszczeniu zmarszczek czy podniesienie ust. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez wiele miesięcy. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym.
Spośród szerokiego spektrum zabiegów i środków oferujemy te, które najskuteczniej odmładzają wygląd skóry i usuwają jej niedoskonałości spowodowane procesami starzenia jak również zmianami chorobowymi.